Muc-Off Chamois Cream 250 ml
search
  • Muc-Off Chamois Cream 250 ml
  • Muc-Off Chamois Cream 250 ml
  • Muc-Off Chamois Cream 250 ml

Muc-Off Chamois Cream 250 ml

24,90 €   s DPH

20,75 €   bez DPH

Môžete mať už do 1 dňa

Muc-Off Chamois Cream 250 ml

Množstvo
Na sklade!

Muc-Off Chamois Cream 250 ml

Ochranný krém s antibakteriálnym účinkom.

Muc-Off Luxury Chamois Cream vytvára ochrannú bariéru, ktorá prispieva k ochrane pokožky pred jej poškodením a to najmä na citlivých a exponovaných miestach, má antibakteriálny účinok a tiež pomáha pri regenerácii a hojení už poškodenej pokožky.
Krém poskytuje dlhodobú a hĺbkovú hydratáciu pokožky, znižuje trenie medzi telom a športovým oblečením. Mierne chladivým účinkom osviežuje. Pomáha predchádzať podráždeniu a poškodeniu kože.
Prírodné zloženie je obohatené o celú radu minerálnych látok a vitamínov, bambucké maslo, Aloe vera, slnečnicový olej, drvený zelený čaj atď. 
Chamois Cream ocenia všetci športovci najmä pri dlhodobom výkone od cyklistov, bežcov, atlétov cez triatlon až k vysokohorským turistom

Objem: 250 ml
Určenie: ochranný krém s antibakteriálnym účinkom
Aplikácia: jemne nanesieme krém na miesta tela, kde v priebehu výkonu prichádza pokožka do kontaktu s oblečením a dochádza tu k treniu. Krém môže byť tiež aplikovaný na vnútro vášho oblečenia, napríklad vložky cyklistických kraťasov. Po ukončení výkonu potom krém jednoducho umyjete vodou s mydlom.

Muc-Off
339
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.