SiS REST+  Juice Drink Mix 55 ml - rôzne príchute
search
  • SiS REST+  Juice Drink Mix 55 ml - rôzne príchute
  • SiS REST+  Juice Drink Mix 55 ml - rôzne príchute
  • SiS REST+  Juice Drink Mix 55 ml - rôzne príchute

SiS REST+ Juice Drink Mix 55 ml - rôzne príchute

1,80 €   s DPH

1,50 €   bez DPH

Môžete mať už do 1 dňa
Príchuť: Višňa - vanilka
Množstvo
Na sklade!

SiS REST+  Juice Drink Mix 55 ml - rôzne príchute

SiS REST+ Juice s príchuťou– výživový doplnok. So sladidlom.
Produkt je vo forme džúsu. Čerešňový koncentrát s aminokyselinami, horčíkom, kakaom, čerešňami a výťažkom 5HTP. S príchuťou vanilky a čerešne alebo lesných plodov.

Prečo odporúčame produkty Rest+?
Spánok je kritickou zložkou, ktorá pomáha športovcom zotaviť sa a adaptovať sa na intenzívnu fyzickú náročnosť tréningu a súťaží. Športovci vo vytrvalostných aj tímových športoch často uvádzajú za problém ich neoptimálne trvanie spánku, ako aj ťažkosti so zaspávaním a to najmä vtedy, keď sa tréning alebo súťaž vykonáva neskoro večer. Spánok a zaspávanie prišla podporiť nová rada Rest + Caps a Rest + Juice s príchuťami čerešňa & vanilka a lesné ovocie.

Dá sa tiež povedať, že kvalita spánku je vážne ohrozená v časoch intenzívneho cestovania, tréningov a súťaží. Ak ide o fyzickú a duševnú výkonnosť, slabý spánok môžu byť pre výkon katastrofou, pretože zvyšuje náchylnosť na choroby, zranenie a zhoršuje rozhodovanie, svalovú silu a vytrvalostný výkon pri cvičení. S ohľadom na toto všetko sú produkty Rest + formulované so zmesou prísad, ktoré pomáhajú podporovať pocity relaxácie a ospalosti, skracujú čas potrebný na zaspávanie, predlžujú celkovú dĺžku spánku a v konečnom dôsledku znižujú pocity únavy po prebudení sa nasledujúce ráno.
Rest+ bol skúmaný v spolupráci s Liverpoolskou univerzitou Johna Mooresa s cieľom zmerať vplyv na trvanie spánku a čas na zaspávanie. So všetkými ostatnými kontrolovanými faktormi suplementácia Rest+ ukázala štatistický rozdiel v porovnaní s placebom o 22 minút dlhšieho trvania spánku a o 24 minút rýchlejšieho času na zaspávanie.

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 krát denne – ideálne 30 minút pred spaním. Obsah balenia zmiešajte s 200 ml studenej vody (prípadne jogurtom, shake-om, smoothie). Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Objem: 55 ml

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Upozornenie: Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.


Rôzne príchute
Obsah: 55ml

Science in Sport
9343

Špecifické referencie

ean13:
5025324009343
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.