SiS BCAA - 120ks tabliet
search
  • SiS BCAA - 120ks tabliet
  • SiS BCAA - 120ks tabliet

SiS BCAA - 120ks tabliet

10,50 €   s DPH

8,75 €   bez DPH

Môžete mať už do 1 dňa

SiS BCAA - 120ks tabliet

Množstvo
Na sklade!

SiS BCAA  – výživový doplnok.
120 tabliet. Tablety s vitamínom B6, L – leucínom, L - izoleucínom a L - valínom. Vhodné pre vegánov.

Aminokyseliny sú rozhodujúce stavebné kamene bielkovín v tele, ktoré sú dôležité pre svalovú výkonnosť a regeneráciu. 3 z 9 esenciálnych aminokyselín tvoria tri aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA): leucín, izoleucín a valín.
BCAA môžu podporovať syntézu svalových bielkovín, čo je proces rastu svalov. Zároveň sa ukázalo, že znižujú degradáciu proteínov.
BCAA kapsuly poskytujú 4 g aminokyselín s rozvetveným reťazcom v pomere 2:1:1 leucínu, izoleucínu a valínu. Zabalené vo vhodnom formáte kapsúl si ich môžete vziať pred, počas alebo po tréningu alebo kedykoľvek počas dňa.
Zvýšte rast svalov
Aminokyselina s rozvetveným reťazcom, leucín, je zodpovedná za tvorbu svalov tým, že aktivuje dráhu, ktorá stimuluje syntézu bielkovín.
Znížte DOMS
Predpokladá sa, že oneskorený nástup svalovej bolesti (DOMS) je zapríčinený malými trhlinkami vo svale spôsobenými cvičením. Štúdie ukázali, že BCAA sú schopné znížiť rozklad bielkovín počas cvičenia, a tým znížiť dĺžku a závažnosť DOMS.
Zabráňte rozpadu svalov
K degradácii svalov dochádza, keď rozklad bielkovín prevyšuje syntézu svalových bielkovín. Pretože BCAA tvoria 35 % esenciálnych aminokyselín nachádzajúcich sa vo svalových bielkovinách, je dôležité, aby sa BCAA a ďalšie esenciálne aminokyseliny nahradili v čase úbytku svalov, aby sa zastavil alebo spomalil jeho progres.

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 2 x denne - 2 tablety a zapite dostatočným množstvom vody. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Hmotnosť: 170,4 g
Zloženie: BCAA 2:1:1 (L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín - aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý, oxid kremičitý), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid).
Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Upozornenie: Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.

Science in Sport
9435
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.