Pedále Shimano Ultegra PD-R8000 SPD-SL+ kufre
search
  • Pedále Shimano Ultegra PD-R8000 SPD-SL+ kufre

Pedále Shimano Ultegra PD-R8000 SPD-SL+ kufre

107,00 €   s DPH

89,17 €   bez DPH

Môžete mať už do 1 dňa

Pedále Shimano Ultegra PD-R8000 SPD-SL+ kufre

Množstvo
Na sklade!

Pedále Shimano Ultegra PD-R8000 SPD-SL+ kufr

Pedále cestné PDR8000 sady SHIMANO ULTEGRA, konštrukcie SPD SL. Voľba mnohých profesionálov a výkonnostných jazdcov. S extra širokou základňou tela pedálu pre lepší prenos sily šliapania. Telo pedálu z karbónového kompozitu pre nízku váhu a vysokú tuhosť. Rozšírené ložiská a oceľová oska pre vyššiu tuhosť a prenos sily. Kontaktná plocha pedála so zarážkou vystužená oceľovými platničkami pre zníženie opotrebenia. Nastavenie sily zapnutia pedálu a vypnutia. Vrátane zarážok SM-SH11 ,s vôľou tretry 6 ° pri zapnutej tretre.


Typ: ROAD, Celková váha balenia: 248g, Použitie: ROAD/TT/TRI, jednostranné, SPD-SL, čierne, so zarážkami SM-SH11, Materiál: telo pedálu (karbón+oceľ), oska (chróm+oceľ+nikel)

Sada ULTEGRA je priamym prechodom od dokonalosti sady DURA-ACE. Otestovaná profesionálnymi jazdcami v pelotóne. Bezproblémové použitie za každodenných poveternostných podmienok je kľúčovým prvkom, ktorý prispieva k bezchybnému komfortu pri brzdení a radení počas tréningov, pretekov, alebo víkendových jazdách.

Shimano
IPDR8000
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.