NAMEDSPORT Nápoj Hydrafit 400g červený pomaranč
search
  • NAMEDSPORT Nápoj Hydrafit 400g červený pomaranč

NAMEDSPORT Nápoj Hydrafit 400g červený pomaranč

7,45 €   s DPH

6,21 €   bez DPH

Môžete mať už do 1 dňa

NAMEDSPORT Nápoj Hydrafit 400g červený pomaranč

Množstvo
Na sklade!

NAMEDSPORT Nápoj Hydrafit 400g červený pomaranč

Energetický instantný nápoj s obsahom vitamínov a minerálov. Výživový doplnok pre športovcov. Príchuť červeného pomaranča.

HydraFit je špeciálne vyvinutý hypotonický elektrolytový nápoj s exkluzívnym obsahom solí, maltodextrínu a vitamínov. Je ideálnym riešením na náhradu minerálnych solí stratených v tele v dôsledku nadmerného potenia počas zvýšenej fyzickej námahy. Obsiahnutý horčík a draslík napomáhajú k správnej funkcii svalov a k zníženiu fyzickej námahy.

Nahrádza stratené minerálne soli
Pomáha znižovať únavu
Zvyšuje energetickú a svalovú účinnosť
Pomára predchádzať kŕčom a svalovej bolesti


Spôsob použitia: 1 dávku (20 g prášku, cca 2 polievkové lyžice) rozmiešať v 500ml studenej vody.

Odporúčané dávkovanie je 50-100 ml hotového nápoja v intervaloch 15-20 minút podľa náročnosti aktivity.

Odporúčaná denná dávka max. 60 g = 1,5 litra hotového nápoja denne. Tento doplnok výživy nie je náhradou vyváženej pestrej stravy. Neprekračujte odprorúčané denné dávkovanie.

Zloženie: dextróza, maltodextrín, regulátory kyslosti: kyselina citrónová, citran trisodný; aróma: červený pomaranč; farbivo: práškový betanín; citran horečnatý, hydrogénfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, hydrogenfosforečnan draselný, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý; kyselina L-askorbová (vit. C), sladidlo: sukralóza; nikotínamid, kalcium-D-pantotenát, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín hydrochlorid, kyselina listová (pteroylglutamová), biotín, kyanokobalamín. Neobsahuje laktózu. Chráňte pred mrazom, priamym slnečným žiarením, vlhkosťou a sálavým teplom. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.

NAMEDSPORT
SP50003
Komentáre (2)
Hodnotenie
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.