SiS Beta Fuel 80 - energetický nápoj 82g
search
  • SiS Beta Fuel 80 - energetický nápoj 82g

SiS Beta Fuel 80 - energetický nápoj 82g

2,90 €   s DPH

2,42 €   bez DPH

Môžete mať už do 1 dňa

SiS Beta Fuel 80 - energetický nápoj 82g

Príchuť: Pomaranč
Množstvo
Na sklade!

BETA FUEL 80 prášok s príchuťou – výživový doplnok

hmotnosť 82g
Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 vrecúško (82 g) spolu s 600 ml vody. Dobre vymiešajte a pite postupne a často behom tréningu. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

VEDECKY NAJLEPŠÍ ENERGETICKÝ NÁPOJ NA TRHU
Slávny SiS Beta Feul energetický nápoj, ktorý je obľúbený u elitných športovcov, bol teraz vedecky optimalizovaný, vďaka čomu je ešte lepším zdrojom energie a to vďaka úplne novému pomeru 1:0,8 rozdelenia 80g uhľohydrátov, čo zvyšuje efektivitu využitia sacharidov v tele a obmedzuje gastrointestinálne ťažkosti (pocit plného žalúdku).

PREČO BY STE MALI POUŽÍVAŤ BETA PALIVOVÝ NÁPOJ S DVOJZDROJOM
Ako vytrvalostný športovec, čo znamená, že vaše akcie zvyčajne trvajú viac ako dve hodiny, musíte prijať 80 – 120 g sacharidov za hodinu. Energetický nápoj Science in Sport Beta Fuel s dvojitým zdrojom poskytuje optimalizovaných 80 g uhľohydrátov v jedinom, pohodlnom izotonickom palivovom roztoku s minimálnym rizikom gastrointestinálneho nepohodlia, čo vám umožňuje udržiavať optimálny výkon.

NOVINKA POMER 1:0,8 NAHRADZUJE POMER 2:1
Pomer glukózy k fruktóze 1:0,8 zvyšuje percento požitých sacharidov, ktoré sa oxidujú (známa ako účinnosť) zo 62 % na 74 % v porovnaní s pomerom 2:1.
Pomer glukózy k fruktóze 1:0,8 znižuje symptómy plnosti žalúdka, v porovnaní s pomerom 2:1.

ZA VÝVOJOM BETA FUEL STOJÍ VEDA
Prostredníctvom tímu Performance Solutions, SiS úzko spolupracovalo s elitnými športovcami pri výskume a vývoji nového radu Beta Fuel, aby nám priniesli vedecky vynikajúce ,,palivo´´, ktoré nám umožní použiť o 17 % viac sacharidov.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Upozornenie: Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.

Science in Sport
9626

Špecifické referencie

ean13:
5025324009626
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.