SiS BETA FUEL gél + nootropiká 60 ml - rôzne príchute
search
  • SiS BETA FUEL gél + nootropiká 60 ml - rôzne príchute

SiS BETA FUEL gél + nootropiká 60 ml - rôzne príchute

2,60 €   s DPH

2,17 €   bez DPH

Môžete mať už do 1 dňa

SiS BETA FUEL gél + nootropiká 60 ml - rôzne príchute

Príchuť: Citrón - limetka
Množstvo
Skladom!

SiS BETA FUEL gél + nootropiká 60 ml - rôzne príchute

ENERGETICKÝ GÉL PRE FYZICKÚ A DUŠEVNÚ SILU ZALOŽENÝ NA DÔKAZOCH
Inovatívny Beta Fuel Energy Gel + Nootropics, navrhnutý ako zdroj energie pre celé telo, kombinuje nový pomer uhľohydrátov s Cognizin® Citicoline na zlepšenie vášho fyzického aj duševného výkonu.
Beta Fuel Energy Gel + nootropiká s dvojitým zdrojom, ktorý je súčasťou celého radu palivových riešení, ktorý zahŕňa nápoje a žuvacie tyčinky, je optimalizovaný s úplne novým pomerom 1:0,8

ČO SÚ NOOTROPIKÁ?
Nootropiká sú doplnky, ktoré môžu zlepšiť alebo udržať špičkový kognitívny výkon, ako je pozornosť, sústredenie, kreativita, motivácia, pamäť atď. Skombinovali sme náš inovatívny Beta Fuel Energy Gel s nootropikami, aby sme vytrvalostným športovcom ponúkli kompletný zdroj energie pre telo aj myseľ, pretože potrebujete špičkovú fyzickú aj mentálnu funkciu, v čase keď sú nároky najfyzickejšie.

PREČO BY STE MALI POUŽÍVAŤ BETA PALIVOVÝ DUAL ZDROJ ENERGETICKÝ GÉL + NOOTROPIKÁ
Ako vytrvalostný športovec (ak vaše aktivity zvyčajne trvajú viac ako dve hodiny) musíte prijať 80-120 g sacharidov za hodinu. SiS Beta Fuel Dual Source Energy Gel + Nootropics poskytuje optimalizovaných 40 g sacharidov v jedinom, pohodlnom izotonickom palivovom roztoku s minimálnym gastrointestinálnym nepohodlím. Zatiaľ čo sacharidy udržia optimálny fyzický výkon, nootropiká vám zaistia udržanie duševnej výkonnosti.

NOVINKA POMER 1:0,8 NAHRADZUJE POMER 2:1
Pomer glukózy k fruktóze 1:0,8 zvyšuje percento požitých sacharidov, ktoré sa oxidujú (známa ako účinnosť) zo 62 % na 74 % v porovnaní s pomerom 2:1.
Pomer glukózy k fruktóze 1:0,8 znižuje symptómy plnosti žalúdka, v porovnaní s pomerom 2:1.

ZA VÝVOJOM BETA FUEL STOJÍ VEDA
Prostredníctvom tímu Performance Solutions, SiS úzko spolupracovalo s elitnými športovcami pri výskume a vývoji nového radu Beta Fuel, aby nám priniesli vedecky vynikajúce ,,palivo´´, ktoré nám umožní použiť o 17 % viac sacharidov.

Produkt vo forme gélu na báze citikolínu, L-Taurínu, L-Teanínu a kofeínu s príchuťou.
Vysoký obsah kofeínu. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám (200 mg / 60 ml)
Objem: 60 ml

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 vrecúško (60 ml) pri absolvovaní vytrvalostného cvičenia. Ideálne užívať pred koncom cvičenia. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie: Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.

Rôzne príchute
Obsah: 60ml

Science in Sport
10424

Špecifické referencie

ean13:
5025324010424
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.