InvisibleSHIELD Glass Elite pre Apple iPhone 11 Pro/XS/X
search
  • InvisibleSHIELD Glass Elite pre Apple iPhone 11 Pro/XS/X
  • InvisibleSHIELD Glass Elite pre Apple iPhone 11 Pro/XS/X

InvisibleSHIELD Glass Elite pre Apple iPhone 11 Pro/XS/X

9,90 €   s DPH

8,25 €   bez DPH

Môžete mať už do 1 dňa

InvisibleSHIELD Glass Elite pre Apple iPhone 11 Pro/XS/X

Množstvo
Na sklade!

Vysoko odolné ochranné sklo, ktoré displej vášho zariadenia ochráni 4x silnejšie ako bežná sklíčka. Cena je vrátane doživotnej garancie výmeny.

Extrémne silná ochrana 

InvisibleShield Glass Elite patrí medzi najsilnejšie ochranné sklá, ktorá spoločnosť ZAGG v súčasnosti ponúka. Produktový rad InvisibleShield Glass Elite poskytne vášmu displeji až 4× silnejšiu ochranu než bežná sklíčka.

stronger

Ochranné sklá rady Elite patria medzi aluminiosilikátové sklá, ktoré sú jedinečné najmä vysokým obsahom alkálií. Sklá prechádzajú procesom temperovania, pri ktorom sa malé alkalické ióny vymieňajú za väčšie, čo zvyšuje povrchové napätie skla, vďaka čomu je sklo silnejšie a odolnejšie voči poškriabaniu. Zosilnené a skosené hrany sa potom doslova strácajú na displeji

Dokonale priehľadné a na displeji takmer nerozpoznateľné 

Sklo je dokonale priezračné a nijako neobmedzuje citlivosť displeja. Povrch skiel InvisibleShield Glass Elite je upravený za pomoci technológie ClearPrint™. Vďaka využitiu tejto technológie sa povrch skla stáva oleofóbnym. V praxi to znamená, že pot a mastnota, ktoré vytvárajú odtlačok prsta, sú vplyvom povrchovej úpravy rozprestreté do tenkej vrstvy, ktorá prepúšťa svetlo. Vďaka tomu je odtlačok prsta prakticky neviditeľný a sklo tak zostáva dokonale priehľadné.

elite sk

ZAGG
ZG200103871
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Mohlo by vás zaujímať aj