Therabody Theragun Elite
search
  • Therabody Theragun Elite
  • Therabody Theragun Elite
  • Therabody Theragun Elite
  • Therabody Theragun Elite
  • Therabody Theragun Elite

Therabody Theragun Elite

390,00 €   s DPH

325,00 €   bez DPH

Theragun Elite je najtichší model inteligentného prístroja na perkusívnu terapiu. Elegantný dizajn, nízka hmotnosť a dokonalá prispôsobivosť potrebám Vášho tela. 

Farba: Biela
Množstvo

Prémiový, účinný a vylepšený - Theragun Elite je najtichší model inteligentného prístroja na perkusívnu terapiu. Elegantný dizajn, nízka hmotnosť a dokonalá prispôsobivosť potrebám Vášho tela. Vďaka bezkonkurenčnému výkonu sa Theragun Elite stane jedinečným partnerom pri starostlivosti o Vaše telo. Teraz ešte lepšie prispôsobiteľný než kedykoľvek predtým vďaka sprievodcovskej aplikácii, ktorá Vám pomôže znížiť svalové napätie z každodenného života, práce alebo tréningu. Pri manipulácii s nástavcom dbajte na zvýšenú opatrnosť z dôvodu poškodenia. Nástavec nevyťahujte z prístroja za masážnu časť. Pri výmene nástavcov jemne uchopte plastovú objímku a hlavicu vyberte.

Bezkonkurenčný výkon. Mimoriadne tichý.

Patentovaný bezkartáčový motor s technológiou QuietForce ™ prináša renomovanú silu Theragunu a zároveň je tichší než kedykoľvek predtým.

Inteligentná perkusívna terapia s bluetooth pripojením.

Aplikácia Therabody sa jednoducho prepojí s prístrojom pomocou Bluetooth, použije dáta zo záznamov o Vašej aktivite a pripraví Vám prispôsobené procedúry. Aplikácia Therabody Vás prevedie každou procedúrou krok za krokom a ukáže aj ďalšie spôsoby, ako Vám prístroj môže pomôcť zlepšiť si život.

Amplitúda 16 mm.

16-tich milimetrová amplitúda dosahuje o 60% hlbšie do svalu než obyčajný vibračný masážny prístroj. Tým stimuluje cirkuláciu krvi, generuje teplo a uvoľňuje vaše najhlbšie napätie vo svaloch.

G4-ELITE-WHT-PKG-EUUK

Špecifické referencie

ean13:
810036050548
mpn:
G4-ELITE-WHT-PKG-EUUK
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.