• -80%
D30 GEAR4 Rio Snap ochranný kryt pre Apple iPhone 12 Pro Max - čierna
search
  • D30 GEAR4 Rio Snap ochranný kryt pre Apple iPhone 12 Pro Max - čierna
  • D30 GEAR4 Rio Snap ochranný kryt pre Apple iPhone 12 Pro Max - čierna

D30 GEAR4 Rio Snap ochranný kryt pre Apple iPhone 12 Pro Max - čierna

27,73 €
5,55 €   s DPH Zľava 80%

4,62 €   bez DPH

Môžete mať už do 1 dňa

D30 GEAR4 Rio Snap ochranný kryt pre Apple iPhone 12 Pro Max - čierna

Množstvo
Na sklade!

Ochranný kryt kompatibilný so systémom Apple MagSafe. Kryt je vyrobený z materiálu D3O®, vďaka ktorému vaše zariadenie ochráni pri pádoch z výšky až 4 metrov. Kryt je navyše obohatený o antimikrobiálnu vrstvu RepelFlex ™.

Apple Magsafe 

Ochranný kryt Gear4 Rio Snap je kompatibilný s MagSafe. Vďaka zabudovaným magnetom kryt k nabíjačkám a ostatnému príslušenstvu dokonale priľne, to zabezpečí stabilné nabíjanie a ničím nerušené používanie ostatného príslušenstva.

Technológia D3O®

Pri výrobe krytu bol použitý materiál D3O®, Vďaka tomuto materiálu sa kryt pýši drop testom, ktorý deklaruje ochranu zariadenia pri pádoch z výšky až 4 metrov. Materiál je vytvorený tak, aby bol mäkký na dotyk a nepreklzával v ruke.

D3O je britská firma, ktorá sa zaoberá vývojom technológií pre absorpciu a tlmenie nárazov. Technológia použitá v puzdre Rio Snap využívá vlastnosti ultra ľahkého elastomeru, ktorý sa chová ako nenewtonská tekutina. To znamená, že v kľude je táto hmota tekutá a pri mechanickom náraze tuhne a funguje ako pevný predmet, po chvíli kľudu znova povolí. Energia dopadu je rozložená medzi jednotlivé molekuly.

Tieto vlastnosti činí z technológie D3O® ideálny prvok pre výrobu ochranných pomôciekVďaka D3O® je vaše zariadenie v puzdre Rio Snap chránené pri pádoch z výšky až 4 metrov.D3O GLASS SK

Pri výrobe krytu Gear4 Rio Snap boli použité recyklované plasty a obal krytu je vytvorený z kompletne recyklovateľného materiálu. Gear4 vám umožňuje ísť cestou eco-friendly udržateľného výberu bez toho, aby ste museli zľaviť zo svojich požiadaviek na ochranu alebo štýl.

Vďaka štíhlemu prevedeniu kryt zo zariadenia nemusíte snímať pri používaní akýchkoľvek bezdrôtových nabíjačiek.

Antimikrobiálna technológia RepelFlex

Puzdro je potiahnuté špeciálnou antimikrobiálnou vrstvou RepelFlex ™, ktorá inhibuje rast baktérií zodpovedných za vznik zápachu a celkovo chráni materiál pred degradáciou spôsobenou mikroorganizmami.

D30
ZG702007479
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.